Junior sales manager

Feladatok:
• A Street Kitchen-felületetek értékesítésének támogatása (online megjelenések, print magazin)
• Ajánlatok összeállítása a sales manager útmutatása alapján
• Prezentációk készítése
• A kampányok teljesülésének lekövetése, riportok készítése
• Aktív részvétel a csapat munkájában

Elvárások:
• Elkötelezett érdeklődés az értékesítési terület iránt
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Nagy munkabírású, hatékony és határozott személyiség
• Rendszerszintű logikus gondolkodás
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Igényes, precíz, gyors és tervszerű munkavégzés
• Elkötelezett, talpraesett, lelkiismeretes, kitartó személyiség
• Az Office programok erős felhasználói szintű ismerete
• Különböző belső rendszerek, nyilvántartások vezetése

Előnyt jelent:
• A média (televízió, rádió, print stb.) bármely területén szerzett értékesítői tapasztalat
• középfokú angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Szuper csapat
• Sokszínű munkakör
• Isteni kaják
• Versenyképes jövedelem

Ha úgy érzed, téged keresünk, várjuk fényképes önéletrajzod, motivációs levéllel az allas@streetkitchen.hu e-mail címre. A tárgyba kérjük írd be: Junior sales manager

Később módosíthatod a beállításaidat