KORREKTOR

A Street Kitchen csapatába korrektort keresünk!

FELADATOK:

A Street Kitchen online és offline felületein publikált receptek, cikkek és social media tartalmak szövegeinek stilisztikai ellenőrzése, hibák javítása.

ELVÁRÁSOK:

– kiváló nyelvhelyesség, a magyar helyesírási szabályok ismerete

– kiváló számítógép-felhasználói és szövegszerkesztői ismeretek

– együttműködés a szerkesztőséggel

– önálló, gyors és pontos munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

– szakirányú végzettség

– gasztronómiai ismeretek

– hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

– stabil, hosszú távú lehetőség

– versenyképes bérezés

– izgalmas projektek

A megbízás átlagosan heti 40 órás szabad kapacitást igényel, és rugalmas időbeosztásban, otthonról végezhető.

Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, bérigény megjelöléssel az allas@streetkitchen.hu email címen. A tárgyba kérjük írd be: Korrektor.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

02.22. éjfél

SENIOR MEDIA SALES MANAGER

A Street Kitchen csapata bővül! Magyarország egyik vezető gasztronómiai márkája senior media sales managert keres.

FELADATOK:

– Natív és klasszikus hirdetések értékesítése, a márkához tartozó online és offline felületeken (online portál, social media platformok, szakácskönyvek, magazinok, stb.)

– Új hirdetők felkutatása, és a partnerekkel való hosszútávú kapcsolat kialakítása

– Beérkező megkeresések kezelése

– Ajánlatok és prezentációk összeállítása

– Üzleti tárgyalások lebonyolítása

ELVÁRÁSOK:

– Média sales területen szerzett, legalább 3-5 éves tapasztalat

– Élő kapcsolatrendszer és médiaügynökségek ismerete

– A márka hiteles és magabiztos képviselete

– Eredményorientáltság, a tervszámok teljesítése

– Tárgyalóképes angol nyelvtudás

– Magabiztos MS Office ismeret

– Egyetemi / főiskolai végzettség

MUNKAIDŐ:

– teljes munkaidő

A fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével az allas@streetkitchen.hu e-mail címre várjuk! A tárgyba kérjük írd be: Senior media sales manager.

Később módosíthatod a beállításaidat