A Street Kitchen csapata PÉNZÜGYI ÉS HR-MUNKATÁRSAT keres!

Szívesen tartoznál a Street Kitchen csapatához? Van szakmai tapasztalatod pénzügyi területen? Imádsz kimutatásokat készíteni izgalmas prezentációkkal? Ha mindhárom kérdésnél bólintottál, akkor jelentkezz hozzánk pénzügyi- és HR munkatársnak!

Főbb feladatok:
-Számlák kiállítása, adminisztrálása, nyomon követése;
-Kintlévőségek nyilvántartása és kezelése;
-Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása;
-Szerződéses folyamatok kezelése
-Pénztár kezelése;
-Könyvelési anyag előkészítése, kapcsolattartás a könyvelővel;
-Netbank használata, utalások rögzítése
-Kimutatások rendszeres készítése
-Új kollégák keresése esetén álláshirdetés feladása, a jelentkezők előzetes szűrése, interjúk szervezése

Elvárás:
– Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete
– Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
– Szakirányú végzettség
– 1-3 év szakmai tapasztalat
– Csapatszellem

Amit kínálunk:
-Vidám, fiatalos csapat
-Versenyképes jövedelem
-Isteni kaják

Fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel, nettó fizetési igény feltüntetésével várjuk az allas@streetkitchen.hu e-mail címre. A tárgyba kérjük írd bele: pénzügy

Munkavégzés helye: Budapest, 1116

Később módosíthatod a beállításaidat