Pénzügyes-kontroller munkatárs

A Street Kitchen bővülés miatt keresünk analitikus gondolkodású, kontrolling tapasztalattal rendelkező munkatársat. Ha eleged van a multi-környezetből és szívesen dolgoznál változatos munkakörben egy dinamikusan fejlődő, izgalmas hazai vállalkozásnak, akkor talán téged keresünk!

FELADATOK:

  • Különböző projektek költségeinek tervezése, pénzügyi elszámolásának elkészítése, azok folyamatos nyomon követése
  • Döntés előkészítő elemzések készítése
  • Időszaki és eseti riportok készítése a vezetőség felé
  • Prezentációk készítése
  • Kontrolling rendszer fejlesztése és hatékonnyá tétele (Microsoft Power BI)
  • A társaság gazdaságos működésének elősegítése
  • 5 cégből álló cégcsoport pénzügyeinek kézbentartása
  • Szállítói számlák tartalmi, számszaki, törvény szerinti megfelelés ellenőrzése, könyvelésre előkészítése
  • Kapcsolattartás a könyvelővel
  • Banki átutalások előkészítése
  • Bankkivonatok online lekérdezése, könyvelőkhöz továbbítása
  • Bevétel számlák készítése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kintlévőségek kimutatásának naprakészen tartása, kezelése

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • Felsőfokú gazdasági (számviteli, pénzügyi, kontrolling) végzettség
  • Excel magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Microsoft Power BI ismerete

SZEMÉLYES KÖVETELMÉNYEK:

  • Kiemelkedően jó logikai és elemző készség
  • Kiváló kommunikációs készség, határozottság
  • Alaposság, precizitás, gyorsaság, jó felfogóképesség
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Otthonosan mozog elemzési, tervezési feladatokban
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Stabil munkahely
  • Komplex feladatkör

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel a allas@streetkitchen.hu címen.