Sütőtökös chiapuding
Egy igazi hétfőmentő reggeli borús, téli hétkezdésre, vagy éppenséggel -zárásra. Az elkészítése egyszerűbb, mint gondolnátok, ilyen jutalomért pedig megéri egy kicsit korábban kelni! Arról nem is beszélve, hogy ha szép poharakba töltitek, szerintünk még pohárdesszertként is megállja a helyét.
Édesburgonya-szendvics
Gondoltatok már rá, hogy az édesburgonyát kenyérként használjátok? Szerencsére Zsolti igen, így jöhetett létre ez a guacamoléval turbózott, extra reggeli. Minden van benne – na meg rajta –, amitől a tested és a lelked is jól fogja magát érezni, szóval ne is várjatok vele tovább, készítsétek el akár már ma!
Tépett csirkés tortilla
Ennek a műfajnak vitathatatlanul az a legnagyobb előnye, hogy csak a hűtő tartalma és a képzelet szabhat határt. Zsolti ezúttal a pulled porkra hajazó tépett csirke mellett döntött, de meg ne álljatok itt! Számtalan szuper dolgot csavartunk már tortillába – itt találjátok a kedvenceinket!
Ázsiai pirított quinoa lazaccal
Bizonyára nem most halljátok/olvassátok először, milyen fontosnak tartjuk, hogy hetente legalább egyszer egyetek halat. Akinél a lazac egyet jelent a párolt zöldséggel és a remulád mártással, az azonnal kattintson, mert Lilla teljesen új köntösbe – jobban mondva kimonóba – öltöztette. Ha ez nem lenne elég, a quinoától ráadásul tényleg szuperegészséges!
Vegán kókuszkocka
Elég hamar egyetértettünk abban, hogy a kókuszkockának egyetemes jognak kellene lennie. Ennek fényében hamar jött az ötlet, hogy készítsük el vegán verzióban, mert enélkül nem lehet élet az élet. Szerintünk egy vakteszten is simán átmenne, sőt a mandulatejtől talán még jobb is lett! Kipróbáljátok?
Ha tetszett a laktózmentes toplista, akkor csekkoljátok a videóinkat, exkluzív tartalmakért pedig lájkoljatok minket a Facebookon, és kövessetek minket az Instagramon!