Hirdetés

Étcsokoládés chilis kalács

Tovább olvasok
Hirdetés

RTL.hu Hírek

Balogh Levente: Az elnöki asszisztensemnek fontos dolga lesz, hogy a versenyistállómat igazgassa

Balogh Levente egy lóra licitált a Cápák között felvétele alatt, nem is akármilyenre. A milliárdos üzletember eltökélt célja, hogy a magyar lóversenyzést nemzetközivé tegye, kezdetnek vett egy lovat nem egészen 17 millió forintért. Flying AquAngelben, a kék lóban minden potenciál megvan arra, hogy híres győztes lehessen, júniusban mutatkozik majd be a Kincsem Parkban. 

Suhajda Szilárd lehet az első magyar, aki minden segítség nélkül feljut a Mount Everest csúcsára

Eddig 14 ezren érték el a Föld legmagasabb csúcsát, de közülük csak kétszázan úgy, ahogy most Suhajda Szilárd próbálta meg, oxigénpalack és kísérő nélkül. A 41 éves hegymászó a Fókusznak nyilatkozott indulás előtt. 

Klein Dávid is segíti a Mount Everesten eltűnt Suhajda Szilárd keresését

Több mint 24 órája nincs hír Suhajda Szilárdról, aki arra vállalkozott, hogy oxigénpalack és kísérő nélkül mássza meg a világ legmagasabb csúcsát, a 8848 méteres Mount Everestet. Utoljára szerda délután négy körül rögzítettek tőle GPS jelet. Szilárd feleségével, Timivel, aki egyben az expedíció sajtósa is, már ekkor is követni próbáltuk az eseményeket. A hegymászó szerda délelőtt 10 óra környékén jelentkezett be műholdas telefonon. Délután 4 órára a GPS sem frissült, és Szilárd műholdas telefonja is elérhetetlen volt. Nagyjából csütörtök délután 1 óra környékén sikerült elérni a nepáli kapcsolataikat, akik elmondták, hogy serpák indultak a magyar hegymászó keresésére. Klein Dávid, Suhajda Szilárd egykori társa segít Timiéknek óráról órára összerakni a képkockákat. 

„Volt egy kis hű! Nem, inkább wow!” – Bunkoczi László készítette fel A mi kis falunk színészeit a ralizásra

Raliversenyzőknek álltak A mi kis falunk színészei, Hevér Gábort a lánya is elkísérte, Schmied Zoltánt pedig a két gyermeke és második felesége, Ágoston Katalin is. Hevér Gábor lánya a nézőknek is ismerős lehet, hiszen a sorozatban is ő alakítja Répa Árpád gyerekét. Először a szervezők mindenkit elvittek egy kisebb autóval, és végigjárták a mátrai szerpentint, közben Bunkoczi László, Szalay Balázs egykori navigátora vezette be őket a raliautózás rejtelmeibe.

Hihetetlen erőfeszítés és összefogás Suhajda Szilárd felkutatásáért

Három serpa indult nepáli idős szerint péntek reggel Szilárd keresésére. Felesége, Tímea csütörtökön minden erejével azon volt, hogy megvalósítsa a mentést. A serpák Tímea számításai szerint már pénteken késő este felérhetnek a hegymászó utolsó ismert tartózkodási helyére. Szilárd két napja nem adott életjelet magáról.

„Feltett egy kérdést, és gyerekként mindig meg akartam válaszolni. Én ezt őrzöm Vágó Istvánról” – elbúcsúztatták a tévés legendát

Csütörtökön délután több százan – barátai, tisztelői, pályatársai és közéleti szereplők – együtt búcsúztak a tragikus hirtelenséggel elhunyt Vágó Istvántól a Szent István parkban. Az eseményen ott volt Vágó István családja is, a megemlékezők egy-egy szál fehér virágot helyeztek el a legendás televíziós fényképe elé. Arról, hogy tisztelői és rajongói miként emlékeznek vissza rá és a Legyen ön is milliomos! adásaira, a Fókusz forgatott.

Az Álarcos énekes 2. évadának összes leleplezése egy videóban!

Az Álarcos énekes második évadában 16 álarcos szállt versenybe egymással. Íme a 16+1 leleplezés egy videóban!

„Legyen izgalmas, legyen szenvedélyes” – Bogdányi Titanilla is keresi a szerelmet a Celebrandiban

Bogdányi Titanilla is belevág a randevúzásba az RTL vadonatúj párkereső műsorában. „Nekem nagyon fontos egy férfiban, hogy fel tudjak rá nézni” – vallja a színésznő, akinek az is lényeges, hogy a párja elégedett legyen a saját munkájával.

Ezeket láttad már?