Street Kitchen Guide

„Elégethetnémapénztateraszon”Hogyanélitúlegykávézótulajdonosajárványt?

„Aki azt mondja, hogy ez az időszak nem baromi nehéz, az szerintem nem mond igazat” – mondja Rabatin-Buru Éva, aki két éve nyitotta meg Fabrik nevű újhullámos kávézóját a Visegrádi utcában. Most őszintén vallott arról, milyen erőt próbáló a járvány alatt egy saját hely üzemeltetése. Szinte nincs nap, hogy ne gondolna arra, hogy bezárja. Bár anyagilag már nincs honnan erőt meríteni, a törzsközönség összetartása és szeretete lenyűgöző.

Ha tetszett a Hogyan éli túl egy kávézótulajdonos a járványt? cikk, akkor csekkoljátok a videóinkat, exkluzív tartalmakért pedig lájkoljatok minket Facebookon, kövessetek minket Instagramon és Tiktokon! Ha nem éritek be ennyivel, akkor irány a rendszeresen frissülő Pinterest-profilunk, vagy a naponta izgalmas anyagokkal jelentkező Viber-csatornánk!