Hirdetés

Egy hónappal a nyitás után világsztár törzsvendégük lett: teszteltük, miért olyan jó a BadBurger

Tovább olvasok
Hirdetés

RTL.hu Hírek

Molnár Gusztáv: Van még bennem szégyen

Orvos, pszichiáterek, vallás, meditáció, akupunktúra – azt mondta kipróbált mindent, hogy leszokjon, de ez a legutóbbi alkalomig egyszer sem sikerült neki. Molnár Gusztáv arról beszélt, hogy már 2015-ben tudta, hogy baj van, hogy a szerhasználata nem normális. Az első időszaka Komlón nagyon nehéz volt, amikor tisztult a kép, akkor látta, hogy kiket veszített el. „Vannak fájdalmas felismeréseim az életemmel kapcsolatban” – mondta. Ilyen például, hogy nem biztos, hogy jó apa és jó férj volt. Amióta kijött, túljutott egy szakításon is, ami nagyon megviselte.

„Az orvostudomány mai állása szerint ez nem fordul vissza” – magyarként Magyarországon szeretne méltósággal meghalni Karsai Dániel

Karsai Dániel szívszorító beszédet mondott felszólalásában Strasbourgban, az Emberi Jogok Európai Bíróságán folyó perének tárgyalásán. Az ALS nevű halálos és gyógyíthatatlan idegrendszeri betegségben szenvedő alkotmányjogász két hónappal ezelőtt állt a nyilvánosság elé azzal, hogy az életvégi döntés jogáért pert indít a magyar állam ellen.

A játék legújabb áldozata üzenetet küldött gyilkosainak

Az árulók egyöntetű döntés alapján választották ki következő áldozatukat. A levél címzettje, miután szembesült azzal, hogy el kell hagynia a játékot, üzent az árulóknak.

„Nagyon remélem, hogy tényleg gyilkos vagy” – újabb hírességet száműztek a kastélyból

A kerekasztal körül kirobbanó parázs viták, és több felmerülő név után a hírességeknek egy nagyon nehéz döntést kellett meghozniuk. Az eszükre vagy a megérzéseikre hallgassanak? 

Molnár Gusztáv: Majdnem meg kellett halni ahhoz, hogy valóban azt mondjam, megadom magam

Molnár Gusztáv egy éve nem ivott alkoholt, hogy a több mint 2 évtized után képes legyen eljutni idáig, hatalmas utat kellett bejárnia. Egy hónapja töltötte be a 37-et, a születésnapján nem ünnepelt, egyedül volt otthon. Elmesélte milyen utat járt be a rehabon és hogyan fog új életet kezdeni. 

Tapasztó Orsi keresztülhúzta a gyilkosok számításait, Mohai Tamás az utolsó pillanatban menekült meg

Miközben Mohai Tamás a női játékosok érzelmeire próbált hatni, hogy játékban maradhasson, Tapasztó Orsi kincset érő ereklyére bukkant a fegyvertárban. Ezek után a kerekasztal ceremónia során gyilkosra bukkantak az ártatlanok. 

Árpa Attila: Hirtelen Magyarország lett a 10 millió bokszszakértő országa

Árpa Attila hamar véget vetett az első negyeddöntős mérkőzésének, amikor másfél perc után kiütötte Nagy Ervint. Mindezek ellenére úgy érzi, semmit nem mutatott meg abból, amit a bokszról tanult, inkább olyan volt, mintha belökték volna egy kocsmába, hogy verje meg azt az embert. Az rtl.hu-nak beszélt arról is, maradt-e sérelem Nagy Ervinben a KO után, hogyan befolyásolta Az Árulók forgatása a felkészülését, milyen keresetlen szavakkal szokta ösztönözni az edzője az ellenfelek elemzése helyett, és milyen esélyekkel lépne ringbe a döntőben Brasch Bence ellen, amennyiben vasárnap sikerül legyőznie Pintér Tenyát. Árpa Attila szerint a Sztárboxban az eredménytől függetlenül csak azok a versenyzők vallottak kudarcot, akik borzalmasan rosszul kommunikáltak a műsor alatt.

„Rettegek attól, hogy ártatlan lesz” – Tapasztó Orsi szavazata döntötte el, kinek kell távoznia a játékból

A kerekasztal ceremónián több gyanúsított neve is felmerült. Egészen az utolsó pillanatig Szalay Bence és Horváth Éva egyaránt esélyesek voltak arra, hogy az igazság körébe álljanak. Végül Tapasztó Orsi szavazatán múlt, hogy ki az, aki nem folytathatja tovább a játékot. 

Ezeket láttad már?