Gasztro

Visszakaptaapénzétavevő,akikétezerhelyett22ezerértvetteafagyit

Véletlenül nem kétezer, hanem 22 ezer forintot vontak le egy vevő bankkártyájáról pár gombóc fagyiért, akinek fel sem tűnt az eset. De a fagyizó tulajdonosa addig nem nyugodott, amíg nem kárpótolta a vásárlót.

Ha tetszett a Becsületes fagyizós: visszaadta a húszezrest a vevőnek cikk, akkor csekkoljátok a videóinkat, exkluzív tartalmakért pedig lájkoljatok minket Facebookon, kövessetek minket Instagramon és Tiktokon! Ha nem éritek be ennyivel, akkor irány a rendszeresen frissülő Pinterest-profilunk, vagy a naponta izgalmas anyagokkal jelentkező Viber-csatornánk!

Címkék, kategóriák